wtorek, 1 marca 2011

WARSAW OPEN 2011

W warszawie będzie się odbywał Turniej Bike Polo w ramach targów rowerowych. Dostaliśmy zaproszenie na takie zawody. Mecze będą sie odbywać w ogrzewanej hali więc nie ma sie co martwić o pogodę. Jeżeli zgłosimy się i będziemy mieć drużyne, dostaniemy darmowe wejściówki na targi. Oto plakat targów i odnośnik do ich strony.

Oto ogólne wymagania i informacje jakie dostaliśmy:

TERMIN: 12-13 Marca 2011
GODZINY: sobota 9-18, niedziela 9-17
GDZIE: Centrum Expo XXI ul. Prądzyńskigo 12/14 

RODZAJ GRY: turniej i ewentulany pick up.

ROZMIAR BOISKA Z BANDAMI: 28m x 20m

BRAMKI: 180cm szerokie

FINAL TURNIEJU: niedziela miedzy 14-15 godzina

OBOWIAZKOWO: kaski!!!!! <- to jest wymog organizatora tragow rowniez potrzebny wypelniony formularz wziecia odpowiedzialnosci za siebie wczasie gry a takie pismo przygotuje stowarzyszenie. TO SA WYMOGI ORGANIZATORA TARGOW. sedzia nie wpuszcza na boisko bez kasku!!!
Jezeli nie bedziecie mieli kasku to pewnie ktos pozyczy. A jezeli nie bedziecie chcieli grac z kaskiem to niestety nie bedzicie mogli! przykro mi. mam nadzieje ze rozumiecie.
 
REJESTRACJA: 
jest czas do rejestracji do dnia 7 marca. Gra jest zadarmo i wejscie na targi tez. Jezeli ktos zglosi sie po tej dacie to bedzie musial zaplacic 15zl za jeden dzien lub 10zl jezeli zaloguje sie na profilu targow na facebooku. Wiec wysylajcie zgloszenia by wejsc zadarmo. Jezeli chodzi o wejsciowki to beda do odbioru w kasach pod haslem lub imionami.
prosze zglaszac druzyny via email na info@polishbikepolo.pl
 Prosze podac:
1. Nazwa team'u
2. Imiona graczy
3. Potrzebe noclegu: tak/nie
4. Kolor koszulek teamu lub czy bedziecie mieli wspolne jakiejs.


NAGRODY: najprawdopodobniej bedzie puchar sponsorowany przez organizatorow targow oraz chyba nas zasponsoruje veganski paskami. jeszcze napisze do fixie.pl i sie dowiem czy by nie spomogl. :)

NOCLEG: mamy mnostwo miejsc gdzie bedziecie mogli przenocowac. Potrzebny jest tylko spiwor :) i postaram sie was pousadowic wczesniej przed przyjadem by poznym wieczorem nie bylo klopotu.   


Ogólny regulamin zawodów ma być dosłany. Szykuje się fajna zabawa i jeżeli to wypali będzie to impreza cykliczna!!

Ogarnijmy sie i pojędźmy bo jest to pierwsza okazja żeby zagrać z innymi drużynami!!

Polozdro!